Lisansüstü Tanıtım Buluşması’nda Akademisyenlere Danışın


Yeni iş dünyasının yönetim, bilgi ve ilişki süreçlerine uyum sağlayan lisansüstü programlarıyla kariyer yolculuğuna yön veren İstanbul Bilgi Üniversitesi, aday öğrencilerle akademisyenleri bir araya getirecek. “Lisansüstü Tanıtım Buluşması” 25 Ağustos 2016 tarihinde santralistanbul Kampüsü’nde düzenlenecek.

Dünyadaki gelişmelerin gün geçtikçe ivme kazandığı ve iş dünyasında rekabetin arttığı günümüzde, kariyer hedefleri doğrultusunda tercih edilen doğru bir lisansüstü eğitimi pek çok insan için önemli bir kazanım haline geldi.

Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Bilişim ve Teknoloji Hukuku Enstitüsü ve Avrupa Birliği Enstitüsü çatısında yüksek lisans ve doktora eğitimi veren İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin, alanlarının önde gelen akademisyen ve profesyonellerinden oluşan öğretim kadrosu, 25 Ağustos Perşembe günü aday öğrencilerle bir araya gelecek. Gelenekselleşen yüksek lisans buluşmasında, aday öğrenciler merak ettikleri tüm sorularını BİLGİ’li akademisyenlere yönelterek kariyer planlaması yapabilecek.

Tarih: 25 Ağustos 2016, Perşembe

Saat: 18.00

Yer: İstanbul Bilgi Üniversitesi, santralistanbul Kampüsü