Genç Yeteneklere Fırsatlar Sunacak MetGlobal Akademi Kuruldu


Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal şirketler grubunun eğitim girişimi “MetGlobal Akademi”, şirket çatısı altında işe başlayan yeni mezunlara ve profesyonellere seyahat sektörüyle ilgili önemli bilgiler edinme ve şirkete kolay adapte olabilme fırsatı sunacak.

Dünyanın önde gelen seyahat ve konaklama ürünü tedarikçilerinden MetGlobal şirketler grubu, seyahat sektörü odaklı eğitim girişimi MetGlobal Akademi’yi hayata geçirdi. Şirket kültürü, işin ana hatları ve ilgili sistemleri yeni işe başlayan çalışanlarına tanıtmayı hedefleyen öğrenim ve gelişim programı, şirket bünyesine katılan genç yeteneklere ve profesyonellere önemli fırsatlar sunacak. Seyahat sektörü ile ilgili önemli bilgiler edinme ve MetGlobal şirketler grubuna kolay adapte olabilme fırsatı sunan akademi, dünyanın farklı bölgelerinde yer alan ofislerden gelen yeni MetGlobal çalışanlarını bir araya getirecek.

MetGlobal Academy’nin ilk modülü olan oryantasyon programı; şirketle ilgili bilgiler, e-seyahat dünyası, iş birimleri hakkında detaylar, BT sistemleri, teknoloji ekosistemi, bilgi güvenliği, B2B ve B2C’ye genel bakış, iş zekası ve teknoloji ürünleri gibi önemli konuları içerecek. Metglobal Akademi katılımcıları, oryantasyon programının ardından, yer alacakları departmanın ihtiyacına göre profesyonel ve teknik modüllerle programa devam edecek.

Akademi ve gelişim programıyla ilgili bilgi veren MetGlobal B2B Markası Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan: “Geleceğimizin, yeni nesillerle daha parlak olacağına yürekten inanıyoruz. Bu sebeple, şirketlerimiz bünyesine katılan genç yetenekler için özel bir gelişim programı tasarladık. Amacımız bu parlak, hırslı ve genç yeteneklere seyahat sektörüyle ilgili önemli bilgiler edinme ve şirketlerimize daha kolay adapte olabilme fırsatı sunmak olacak. Bu deneyimin yaratacağı farkı görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.

PAYLAŞ
Amfiweb, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı web sitesidir.