CEO’lar Kampüse Geliyor!

8 Mart 2017’de dev şirketlerin CEO’larıyla İstanbul’daki öğrencilerin randevusu var. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesi oditoryumunda 8 Mart’ta gerçekleşecek CEO’lar Kampüste organizasyonunda bu sene de İstanbul’daki üniversitelerin öğrencileri yine Avcılar’da buluşacak.

Geçen yıl 20 Nisan’da gerçekleştirilen organizasyon TEB ana sponsorluğunda İFMED Kariyer ve İletişim Ofisi ve Amfiweb işbirliğiyle gerçekleştiriliyor. Organizasyonun bu seneki konukları arasında TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, TNT Türkiye Genel Müdürü Çetin Yalçın, İLKO ilaç Genel Müdürü Hatice Öncel, Petkim eski CEO’su Kenan Yavuz var.

Semih Saygıner Avcılar Kampüsünde!

Organizasyonun sürpriz konuğu ise dünya bilardo şampiyonu Semih Saygıner. Konuşmaları Youtube’da yüzbinlerce kişi tarafından izlenen Saygıner’le programa katılan öğrencilerle keyifli dakikalar geçirecek.

Geçen sene organizasyonda bir büyük hediye çekilişi de yapılmış ve bir talihli Samsung S7 Edge kazanmıştı. Bu sene de sürpriz bir hediyenin olacağı konuşulanlar arasında.

Semih Saygıner’in konuşmasının da yer alacağı sabah oturumuyla başlayacak organizasyona geçen sene 1.100 kişi katılmıştı.

Organizasyona ve çekilişe katılmak için buraya tıklayarak Biletino üzerinden ücretsiz kayıt yaptırmanız yeterli.

8 Mart 2017 saat 09:45’te başlayacak organizasyonu kaçırmayın, vizelerden önce iyi gelecek size!

Amfiweb’in paydaş olduğu diğer etkinliklerden haberdar olmak için;

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here