İstanbul’da Öğrencilerin Beklediği Organizasyon

Her yıl üniversite öğrencilerinin yoğun ilgisiyle gerçekleşen Best Practice Way, 30 Kasım 2016 tarihinde saat 09:30’da İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde İşletme Fakültesi oditoryumunda başlayacak.

resim-3-1

Geçen sene aralarında İntel Ülke Müdürü Burak Aydın, Koç Holding şirketlerinden Düzey A.Ş.’nin Genel Müdürü Metin Yılmaz, Siber Güvenlik şirketi Trend Micro’nun Genel Müdürü Yakup Börekçioğlu, EY Partnerlarından Serdar Sumay ve Prof. Dr. Kerem Alkin’in yer aldığı konuşmacılarla gerçekleştiren organizasyonun bu seneki konukları henüz açıklanmadı.

ic-1-3

Organizasyonun artık bir gelenek haline gelen özelliklerinden biri de katılımcı öğrenciler arasında yapılan hediye çekilişleri. Geçen sene bir tane İPhone, bir HTC akıllı telefon ve 6 tabletin hediye olarak verildiği organizasyonda bu sene de heyecan uyandıracak hediyeler verileceği açıklandı organizasyon komitesi tarafından.

slider-25

Best Practice Way organizasyonuna ve hediye çekilişlerine katılmak için biletino.com üzerinden ücretsiz kayıt yaptırmak gerekiyor. Kayıtlar kontenjan dolduğunda otomatik olarak kapatılacağı için organizasyona kayıt yaptırmak için acele etmenizi tavsiye ediyoruz.

resim-2-1

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.