İstanbul’un Öğrencileri İ.Ü. Avcılar’da Buluşacak

İstanbul kampüslerinin en dinamik, en heyecanlı, en konuşulan organizasyonu Best Practice Way için geri sayım başladı. 30 Kasım 2016’da İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nde İşletme Fakültesi Oditoryumunda saat 10:00’da başlayacak organizasyon bu sene de ilginç oturumları ve hediyeleriyle konuşulacak gibi görünüyor.

Best Practice Way iki başlıkta hep çok konuşuluyor, merak ediliyor: KONUŞMACILARI VE HEDİYELERİ!

Organizasyonun kapanış oturumunda Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürü Ümit Leblebici konuk olacak. Ümit Leblebici, ülkemizin en başarılı banka genel müdürlerinin başında gelmesi yanında özellikle inovasyon haftasında yaptığı ilgi çekici konuşmalarla da biliniyor. En son 2015 yılında sahnede konuşurken Ümit Leblebici’ye enerjisini kendisi üreten bir bisiklet eşlik etmişti.

Best Practice Way’in en ilgi çekici oturumlarından birisi BPN İstanbul’un CEO’sunun “Yarından Sonraki Gün” isimli sunumuyla gerçekleşecek. Dijitalle yeniden şekillenen yeni medya dünyası ve yeniden tanımlanan, şekillenen pazarlama dünyası bu sunumda olacak. Dünyanın en hızlı büyüyen ajans ağı olan BPN’in filtresinden öğrencilere çok önemli ipuçları yer olacak sunumu kaçırmamakta fayda var.

Bir diğer oturumun başlığı ise “Balanced Scorecard”. Bir şirketin, şirketin birimlerinin, çalışanlarının performanslarının ölçülmesi, performans kültürü başlıkları bu sunumda. Balanced Scorecard tüm büyük şirketlerin gündeminde. Bu konuda daha öğrenciyken önemli bilgiler edinmek fark oluşturmanıza ve yolunuzu çizmenize yardımcı olabilir. Balanced Scorecard sunumu Sistema Genel Müdürü Ali Tolga Moral tarafından gerçekleştirilecek.

Best Practice Way’in en farklı oturumlarından biri de NN Hayat ve Emeklilik CFO’su Emine Sebilcioğlu’nun “KariyerX, KariyerY,  KariyerZ ”sunumuyla gerçekleşecek. Kariyerin her halini bambaşka bir yaklaşımla dinleyeceğiniz bu sunum sizi şaşırtabilir.

Organizasyonun önemli oturumlarından biri de Vestel Genel Müdür Yardımcısı tarafından gerçekleştirilecek “Türkiye’nin Akıllısı” sunumu. Sunum gerçek bir hikayenin ülkemizin tümünü ilgilendiren bir challenge ile ilgili.

slider-26

 

GELENEK BOZULMUYOR

Bu seneki Best Practice Way için organizasyon ekibi öncelikle eğleneceğiz ve sabahtan akşama kadar hep beraber farklılaşacağız” diyorlar…

Organizasyonda yapılacak çekilişlerle katılımcı öğrencilerden biri iPhone 7’nin sahibi olacak. Ayrıca bir adet Venus 5570 de sahibini bulacak çekilişlerde. Organizasyonda 5 kişiye Pamukkale gidiş-geliş otobüs bileti, 25 kişiye 2 kişilik Vialand bileti diğer hediyelerden.

Organizasyonda çekilişlere katılmak ve çekilişlere katılmak için biletino’dan ücretsiz kayıt yaptırmak gerekiyor.

Amfiweb’in Sosyal Medya Hesaplarını takip ederek gelişmelerden haberdar olun.

https://www.facebook.com/amfiweb

https://twitter.com/amfiweb