Pepsi Go Staj Başvurusu

Başarıya kendini adamış, kazanma arzusuyla kendini ve çevresini bir adım öteye götürmeyi hedefleyen, iş yaptığımız pazarlarda büyümemizi gerçekleştirmek için yenicilik ve dürüstlükten ödün vermeden yüksek performans gösterecek kişilerle çalışmak istiyoruz.

İş Olanakları

PepsiCo Türkiye’de işe alım süreci, Çeşitlilik ve Dahil Etme prensibimiz ışığında, PepsiCo Liderlik yetkinliklerine göre yapılır.

Sözel ve sayısal beceriyi ölçmeyi amaçlayan sınavlar, özgeçmiş ve yetkinlik bazlı mülakat, değerlendirme merkezi, mesleki kişilik envanteri ve referans kontrolü kullanılan araçlardan bazılarıdır.

Yöneticilerimiz tüm sürece birebir dahil olup, adaylarımızı daha yakından tanır ve en doğru işe alımı yapmak için İnsan Kaynakları ile birlikte etkin şekilde çalışır.

Açık pozisyonlarımız için tıklayın.

Onboarding: İşe giren çalışanlarımız için şirkete adaptasyonlarını kolaylaştıracak ve PepsiCo prensipleri hakkında bilgi alabilecekleri oryantasyon kitleri ve broşürleri sağlanır. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza Onboarding Koçları atanır ve 6 aylık bir süreci beraber geçirerek şirkete uyum sürecinin en etkin biçimde yönetilmesi amaçlanır. İnsan Kaynakları tarafından yürütülen çalışan ve yönetici anketleriyle bu süreç takip edilir ve etkinliği ölçülür.

PepsiCo GO Staj Programı

Kariyerine PepsiCo “Go“ ile adım at!
Pepsi kadar dinamik,
Doritos kadar güçlü,
Rocco kadar sıkı,
Lipton Ice Tea kadar çekici ve sürekli gelişim ve öğrenme fırsatlarıyla dolu “GO-Geleceğim Orada Staj Programı”nda yerini almaya hazır mısın?
PepsiCojobs.com’dan staj programı adını aratarak başvurabilirsiniz.

PAYLAŞ
Amfiweb
Amfiweb, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı web sitesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here