PepsiCo Insight Challenge İçin Başvurular Başladı

Dünyanın lider yiyecek içecek şirketlerinden PepsiCo, Nielsen’in ana sponsorluğunda;Kolektif House ve Hackquarters işbirliğiyle girişim ve teknoloji yarışmasını hayata geçiriyor.

Pazar araştırmaları ve tüketici içgörüsüne ilişkin yenilikçi çözümlerin geliştirilmesi ve girişimlerin desteklenmesi amacıyla düzenlenen PepsiCo Insight Challenge, FMCG alanında gerçekleştirilen ilk yarışma olma unvanını da taşıyor.

  • Dünyanın lider yiyecek içecek şirketlerinden PepsiCo, Nielsen ana sponsorluğunda, Kolektif House ve Hackquarters işbirliğiyle “PepsiCoInsight Challenge” yarışmasını hayata geçiriyor.
  • Tüketici ve Pazar içgörüleri konusundaki girişimleri desteklemek amacıyla 23-25 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan PepsiCo Insight Challenge, 1-19 Eylül arasında başvuruları kabul edecek.
  • FMCG sektöründe bir ilk olan projenin finalinde seçilen projeler, PepsiCo ve Nielsen ile uluslararası düzeyde işbirliği yapmaya hak kazanacak.

PepsiCo Insight Challenge yarışmasının finali 23-25 Eylül tarihlerinde Levent’te, Kolektif House’da gerçekleştirilecek. Finalde yarışacak projeler, 1-19 Eylül tarihleri arasında kabul edilecek olan bireysel ya da grup girişimci başvuruları arasından seçilecek.

Jüri, PepsiCo ve Nielsen’ın üst düzey yöneticilerinden oluşuyor

Finale katılma hakkı elde eden girişimciler, kendilerine verilen ‘brief’ ve eğitimler doğrultusunda geliştirdikleri projeleri, PepsiCo ve Nielsen’in uluslararası üst düzey yöneticilerinin de yer aldığı jüriye sunacaklar.

Pazar araştırmaları ve tüketici içgörüsü alanında kurulmuş mevcut şirketler ile bu konuda yeni yöntemler geliştirebileceklerini düşünen tüm katılımcılara açık olan PepsiCo Insight Challenge yarışmasına katılmak isteyenler, 1-19 Eylül arasında, başvurularınıwww.pepsicoinsightchallenge.com adresi üzerinden gerçekleştirebilecekler.

PepsiCo Insight Challenge, girişimcilere 48 saat içerisinde kendi projelerini geliştirme imkânı sunarken, hâlihazırda bu konuda çözüm sunabilecek yeni girişimlere de sunum yapma fırsatı sunacak.

PepsiCo ve Nielsen’la uluslararası işbirliği yapma fırsatı

Ayrıca, katılan tüm girişimcilerin PepsiCo, Nielsen ve 500 Startups gibi şirketlerin yöneticileriyle tanışma şansı bulacağı yarışmanın finalinde seçilen projeler, PepsiCo ve Nielsen ile uluslararası düzeyde işbirliği yapmaya hak kazanacak. Ayrıca seçilen projelerin sahiplerinden biri Londra’da PepsiCo’yu, bir diğeri ise Nielsen’in global ofislerinden birini ziyaret etme şansına sahip olacak.