TEB, Hep En İyi İşveren


TEB, büyük bir başarıya daha imza attı. Alanında en saygın kuruluş olan Top Employers Institute tarafından 6. kez “Türkiye ve Avrupa’nın En İyi İşvereni” seçildi.

TEB, kurum kültürünün temelinde yer alan ‘Çalışana Değer’ ilkesiyle çalışan mutluluğuna odaklanarak yaptığı çalışmalarla bir kez daha hem Avrupa hem de Türkiye ölçeğinde ‘En İyi İşveren’ olarak sertifikalandırılmış oldu. 6. kez bu uluslararası başarıya ulaşan TEB’in başarısının arkasında çalışanlarına sunduğu gelişim olanaklarını zor dönemlerde bile kesintisiz sürdürmesi ve çalışana yapılan yatırımdan hiçbir zaman ödün vermemesi yatıyor. TEB’in “Mutlu çalışan mutlu müşteriyi; mutlu müşteri de sürdürülebilir başarıyı beraberinde getirir” yaklaşımı her kurum için örnek niteliğinde.

TEB çalışan memnuniyeti, inovasyon, kurum içi girişimcilik, inovasyon kültürüne katkı, gençlere yatırım gibi daha birçok başlıkta ülkemizde ilk akla gelen kurum özelliğini taşıyor. TEB bu başlıklarda hem çalışanlarına hem müşterilerine hem de topluma ve özellikle gençlere katkı sağlamak için çok önemli girişimlerde bulunuyor, kaynaklarını kullanıyor.

Hepsi alanında bir başarı öyküsü olan;

  • Kurum içi girişimcilik ve Hackhathon
  • TEB tasarım atölyesi
  • TEB girişim evleri
  • İcat çıkar yarışması
  • TEB akıl fikir kampüsü

gibi birçok başarılı proje TEB tarafından yürütülmekte.

TEB’in çalışanlarına sunduğu imkanlardan birisi de TEB’lilerin Saklıköy’ü. Konaklama, piknik, spor, sanat ve eğlence imkanı sunan ortamıyla TEB Grubu çalışanları ve aileleri için bir buluşma noktası Saklıköy’den birkaç kareyi paylaşıyoruz haberimizde.

PAYLAŞ
Amfiweb, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı web sitesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here