Ahmet Aksoy

Ahmet Aksoy

1996 İTÜ End. Müh. mezunu. 1998-2002 yılları arasında Arçelik'te İK uzmanı olarak çalıştı. 2002-2004 yılları arasında Akbank T.A.Ş Md. yardımcılığı yaptı. 2004 yılından beri BSH'de çalışıyor.
Ahmet Aksoy

Latest posts by Ahmet Aksoy (see all)

Banu Çakar

İnsan Kaynakları Profesyoneli
Ruhsal Zeka(SQ) ve Liderlik kavramlarını birleştiren “RUH’unla Düşün!” kitabının yazarı.

Burçin Şoray Erdağ

İK Profesyoneli #peryön Üyesi #ikaged Üyesi

Canel Gürgen

İnsan Kaynakları Profesyoneli, Profesyonel Koç, Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans Mezunu, Yaşam Boyu Öğrenme Sevdalısı ve Blog Yazarı

Çiğdem Özdemir Evren

Organizational Development Unit Manager, MBA, always in need to learn & practice sth new, especially in change management, leadership, marketing, communication & social media

Latest posts by Çiğdem Özdemir Evren (see all)


Deniz Daver

Deniz Daver 2010 yılının Eylül ayından bu yana, perakende sektörünün global oyuncularından Mavi’de İK ve Organizasyonel Gelişim Müdürü olarak görev yapmaktadır. Türkiye, Almanya, Hollanda ve Rusya operasyonlarının İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim fonksiyonlarından sorumludur.


Dilay Çetintaş

Dilay Çetintaş

İnsan Kaynakları Profesyoneli, konumuzkariyer.com' da blog yazarı. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünden lisans, Akdeniz Üniversitesi İşletme bölümünden yüksek lisans derecelerine sahiptir.
Dilay Çetintaş

Latest posts by Dilay Çetintaş (see all)


Durmuş Toksoy

İ.Ü. İşletme Fakültesi Mezunu, özel sektör deneyiminin yanı sıra, İFMED Genel Sekreterliği görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda Kariyerim dergisinin Genel Yayın Yönetmenidir.

Emrah Akın

Emrah Akın

YMM, KPMG Vergi, Direktör
Emrah Akın

Latest posts by Emrah Akın (see all)


Emre Kavukçuoğlu

İK Profesyoneli

Latest posts by Emre Kavukçuoğlu (see all)

Emre Tansuğ

Senior HR professional with 5+ years of experience in Recruitment, Executive Search, Talent Management, Training, Performance Management and Team Management.
He holds a Master's Degree in Management and Labour Psychology (Marmara University)
Owner at ikuzerine.com(2011)

Latest posts by Emre Tansuğ (see all)


Erkan Dündar

TEGEP Dernek kurucu üyesi ve yönetim kurulu üyesi.
Yetenek Yönetimi, Eğitim ve Gelişim Yönetimi, Satış Koçluğu, İletişim , Kişisel Kariyer Yönetimi , İK'cı Olmayan Yöneticiler İçinİnsan Kaynaklarıbaşlıklarında eğitimleri veriyor.

Latest posts by Erkan Dündar (see all)Funda İnkaya

Humanist Akademi Kurucusu

Latest posts by Funda İnkaya (see all)Gamze Güner

İnsan Kaynakları alanını sadece iş olarak görmekten ziyade hayatında İnsan Kaynakları ruhunu benimsemiş ve kendini her adımda gelişmeye adamış biri olarak tanımlayabiliriz beni.

Latest posts by Gamze Güner (see all)


Gamze Yeşilbayrak

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, ikinci dal olarak Uluslararası İlişkiler alanında; yüksek lisansını ise İTÜ Executive MBA bölümünde tamamlayan Gamze Yeşilbayrak iş hayatına 2007 yılında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak başladı. 1 yıllık deneyim sonrasında 2008 – 2012 yılları arasında Finansbank’ta Yetenek Kazanımı ve Stratejileri yetkilisi olarak çalışan Gamze Yeşilbayrak Temmuz 2012’den itibaren Anadolu Efes’te Yetenek Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Ana uzmanlık alanları; işveren markası, yetenek yönetimi, performans yönetimi ve kurumiçi iletişimdir.

Latest posts by Gamze Yeşilbayrak (see all)Hülya Mutlu

Hacettepe Üniversitesi İİBF mezunu olan Hülya Mutlu farklı sektörlerde insan kaynakları, kalite, pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi ve organizasyonel gelişim alanlarında tecrübe kazandıktan sonra yönetim danışmanı olarak çalışmaya başladı.

Latest posts by Hülya Mutlu (see all)


İpek Aral

İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı

Latest posts by İpek Aral (see all)


Kadriye Yavuz

Kadriye Yavuz, İstanbul Üniverstesi İşletme Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olmadan önce öğrenciliğinde İşletme Kulübü ile profesyonel hayatta amatör adımlar attı. Mezuniyetinin ardından Stardigital ile başladığı profesyonel kariyerinde, HR Dergi, MAY Danışmanlık, Karahan Group ve Doğan Medya Grubu’da İnsan Kaynakları alanında yöneticilik yaptı. Kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etmektedir.

Latest posts by Kadriye Yavuz (see all)


Latest posts by Kaveh Taghizadeh (see all)Melih Çelik

2000 yılından bu yana başta teknoloji odaklı yayınlar olmak üzere içerik üretiyor. Halen teknoloji, enerji, kamu, sağlık ve eğitim gibi farklı sektörlerdeki kurumlar ve yöneticileri için içerik danışmanlığı yapıyor. Amfiweb için hazırladığı özel dosyalarla geleceğin iş dünyası temsilcilerine rehberlik ediyor.

Metin Akkaya

Lisans eğitimini İşletme bölümünde tamamlayan Metin Akkaya, Yüksek Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde my-photo“Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları” alanında tamamlamıştır. “İnsan Kaynakları” ve “Organizasyonel Gelişim” alanında uzmanlaşmıştır. Halen Ortadoğu Şirketler Grubunda İnsan Kaynakları Şefi görevini yürütmektedir.

Latest posts by Metin Akkaya (see all)


Müge Özdemir

Ezberbozan Eğitim Şirketinin Kurucusu. Şirketler özelinde gelişim programlarını tasarlayıp vermenin yanı sıra üniversiteye hazırlık ve üniversite dönemlerindeki öğrencilere kariyer ve akademik başarı alanlarında öğrenci koçluğu yapmaktadır.

Mustafa Aydın

Facilitator ROI Model (Return On Investment)

Latest posts by Mustafa Aydın (see all)


Oktay Abacıoğlu

1977 yılında İzmir’ de doğan Oktay Abacıoğlu, İşletme Fakültesi 4 yıllık İşletme bölümündenmezun oldu. Profesyonel çalışma yaşamına genel muhasebe ve personel işleri konularında, mali işler ile başladı.Önce İnsan Kaynakları sorumlusu, sonra şef ve sonrasında 2012 yılının ilk çeyreğinde İnsan Kaynakları Müdürü oldu.

Latest posts by Oktay Abacıoğlu (see all)


Orkun Teke

Mühendis- Araştırmacı

Latest posts by Orkun Teke (see all)


Şaban Küçük

KPMG Vergi, Direktör

Latest posts by Şaban Küçük (see all)

Seda Küçük

Seda Küçük

Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü ‘’Örgütsel Stresin İş Tatminine Etkisi: Örnek Araştırmalar‘’ konulu tezini savunduktan sonra mezun oldu. PERNET İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri Ticaret A.Ş.’de Ücret Yönetimi Uzman Yardımcısı olarak görev almaktadır.
Seda Küçük

Latest posts by Seda Küçük (see all)

Serap Doğan

Serap Doğan

1986'da Adana'da doğdu. 2008 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gıda Mühendisliğinden mezun oldu. 2013 yılında İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans derecesi aldı. Gıda ve perakende sektöründe üretim, satınalma ve denetim departmanlarında çalıştı. Şuan yeme içme sektöründe 'marka yönetimi ve pazarlama iletişimi' üzerine projeler geliştiriyor.
Serap Doğan

Latest posts by Serap Doğan (see all)


Servet Gözel

KPMG Bilgi Sistemleri Risk Yönetimi, Kıdemli Müdür

Latest posts by Servet Gözel (see all)


Latest posts by Seval Öner (see all)

Sevim Demirel

Sevim Demirel

Trakya Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İKY yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
Sevim Demirel

Latest posts by Sevim Demirel (see all)


Sibel Karamaraş

Örgütsel Psikolog

Latest posts by Sibel Karamaraş (see all)


Sinem Cantürk

KPMG Bilgi Sistemleri Risk Yönetimi Bölüm Başkanı

Latest posts by Sinem Cantürk (see all)

Temel Aksoy

Temel Aksoy

Paris Nanterre Üniversitesi’nde ekonomi okudu.İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde Gülten Kazgan’ın asistanı oldu. Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nde ekonomi master’ı yaptı. Kendi danışmanlık şirketinde (Fikirhane) Türkiye’nin bazı büyük markalarına pazarlama, iletişim ve marka konularında akıl ortaklığı yapmaktadır.
Temel Aksoy

Latest posts by Temel Aksoy (see all)

Volkan Aşkun

Volkan Aşkun

Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı masterı yapmıştır.
Volkan Aşkun

Latest posts by Volkan Aşkun (see all)

Ahmet Vefa Koç

Merhabalar. İstanbul Üniversitesi, İşletme Fakültesi öğrencisiyim. Çok farklı konulara ilgim var ve bunlar hakkında bilgilerimi mümkün olduğunca sizlerle paylaşmaya çalışacağım.

Latest posts by Ahmet Vefa Koç (see all)


Selin Pektaş

Selin Pektaş

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisi. Pazarlama alanıyla ilgilenen ve bu alanda kariyer odaklı çalışan, yazdığı yazılarla kendisi gibi ilgili insanları bilgilendirmeyi hedefleyen işletmeli adayı.
Selin Pektaş

Latest posts by Selin Pektaş (see all)EN ÇOK OKUNANLAR

EN SON GİRİLENLER