Ahmet Aksoy

1996 İTÜ End. Müh. mezunu. 1998-2002 yılları arasında Arçelik'te İK uzmanı olarak çalıştı. 2002-2004 yılları arasında Akbank T.A.Ş Md. yardımcılığı yaptı. 2004 yılından beri BSH'de çalışıyor.
Ahmet Aksoy

Latest posts by Ahmet Aksoy (see all)Dilay Çetintaş

İnsan Kaynakları Profesyoneli, konumuzkariyer.com' da blog yazarı. Marmara Üniversitesi Fransızca Kamu Yönetimi bölümünden lisans, Akdeniz Üniversitesi İşletme bölümünden yüksek lisans derecelerine sahiptir.
Dilay Çetintaş

Latest posts by Dilay Çetintaş (see all)


Durmuş Toksoy

İ.Ü. İşletme Fakültesi Mezunu, özel sektör deneyiminin yanı sıra, İFMED Genel Sekreterliği görevini sürdürmektedir. Aynı zamanda Kariyerim dergisinin Genel Yayın Yönetmenidir.
Avatar

Emrah Akın

YMM, KPMG Vergi, Direktör
Emrah Akın

Latest posts by Emrah Akın (see all)


Avatar

Latest posts by Emre Tansuğ (see all)Kadriye Yavuz

Kadriye Yavuz, İstanbul Üniverstesi İşletme Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olmadan önce öğrenciliğinde İşletme Kulübü ile profesyonel hayatta amatör adımlar attı. Mezuniyetinin ardından Stardigital ile başladığı profesyonel kariyerinde, HR Dergi, MAY Danışmanlık, Karahan Group ve Doğan Medya Grubu’da İnsan Kaynakları alanında yöneticilik yaptı. Kariyerine Türk Hava Yolları’nda devam etmektedir.
Avatar

Latest posts by Kadriye Yavuz (see all)


Seda Küçük

Sakarya Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü ‘’Örgütsel Stresin İş Tatminine Etkisi: Örnek Araştırmalar‘’ konulu tezini savunduktan sonra mezun oldu. PERNET İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri Ticaret A.Ş.’de Ücret Yönetimi Uzman Yardımcısı olarak görev almaktadır.
Seda Küçük

Latest posts by Seda Küçük (see all)Sevim Demirel

Trakya Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi İKY yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.
Sevim Demirel

Latest posts by Sevim Demirel (see all)Temel Aksoy

Paris Nanterre Üniversitesi’nde ekonomi okudu.İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde Gülten Kazgan’ın asistanı oldu. Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi’nde ekonomi master’ı yaptı. Kendi danışmanlık şirketinde (Fikirhane) Türkiye’nin bazı büyük markalarına pazarlama, iletişim ve marka konularında akıl ortaklığı yapmaktadır.
Temel Aksoy

Latest posts by Temel Aksoy (see all)

Volkan Aşkun

Hacettepe Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Ankara Üniversitesi’nde İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı masterı yapmıştır.
Volkan Aşkun

Latest posts by Volkan Aşkun (see all)

Ahmet Vefa Koç

Merhabalar. İstanbul Üniversitesi, İşletme Fakültesi öğrencisiyim. Çok farklı konulara ilgim var ve bunlar hakkında bilgilerimi mümkün olduğunca sizlerle paylaşmaya çalışacağım.
Avatar

Latest posts by Ahmet Vefa Koç (see all)


Selin Pektaş

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi öğrencisi. Pazarlama alanıyla ilgilenen ve bu alanda kariyer odaklı çalışan, yazdığı yazılarla kendisi gibi ilgili insanları bilgilendirmeyi hedefleyen işletmeli adayı.
Selin Pektaş

EN ÇOK OKUNANLAR

EN SON GİRİLENLER