Bu Yarışmayı Kaçırma: Vestel Venüs’ünü Tasarla


Vestel tarafından düzenlenen “Venüs’ünü Tasarla” yarışması ile bir cep telefonu için geliştirme fikirlerinizi sunabilecek, büyük para ödülünü kazanabilecek ve mobil cihaz sektörüne güçlü bir adım atacaksınız.

Üniversite yaşamınız sürerken gerçek iş dünyasına hazırlanarak fikirlerinizi hayata geçirmek, eğlenirken öğrenmek istemez misiniz?

Hayata geçmeye hazır bir proje nasıl oluşturulur? Proje geliştirirken doğru ekip nasıl kurulur ve bu ekip nasıl yönetilir? Kağıt üzerindeki bir fikir, uygulama aşamasında nelerle karşılaşır? Tümünün yanıtlarını, katılımınız boyunca yaşayarak öğreneceksiniz. Üstelik Venus ekibinde proje bazlı çalışma imkanı ve para ödülü de bu yarışmaya katılmak için aklınızın bir köşesinde bulundurmanız gereken harika nedenler.

Yarışmada birinci olan gruba 15 bin TL, ikinci olan gruba 10 bin TL ve üçüncü olan gruba 5 bin TL ödül verilecek. Para ödülünün yanı sıra birinci grup Vestel’de proje bazlı çalışma fırsatı da elde edebilecek.

Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, Venus’ünü Tasarla yarışması için; “Teknolojiye ilgi duyan ve yeni trendleri yakından takip eden genç yetenekleri şirket bünyesine kazandırmak istediklerini” söyledi.

13 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapılabilecek yarışmada ilk 20’ye kalan ekipler 31 Mayıs 2017’de açıklanacak. İkinci eleme sonunda kalacak 10 takım ise 13 Ekim’de açıklanacak. Büyük final ise 31 Ekim’de.

Yarışmanın jürisinde; Emre Zorlu, Nevzat Aydın, Şirin Tekinay, Ergün Güler, Serdar Kuzuloğlu, Nisen Altıntaş, Kerem Alper, Metin Salt, Sultan Kaygın Sel, Semih Süslü, Aliye Bihter Günel var. Yarışma jürisi projeleri aşağıdaki temel kriterlerde değerleyecekler:

  • Yapılabilirlik, Uygulanabilirlik
  • Tüketici Faydası
  • Özgünlük, Yaratıcılık
  • Projede İlerleme

Donanım, yazılım, mobil aksesuar gibi başlıklarda geliştirmeler yapılması beklenen yarışmayla ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

PAYLAŞ
Amfiweb, Türkiye kampüslerinin sesi ve mecrası olmak için kurulmuş üniversite ve kariyer odaklı web sitesidir.

Yorum Yap. Sesini Herkese Duyur!